W związku z odwołaniem zawodów DT4YOU MTB Maraton Oborniki, Obornickie Centrum Sportu przedstawia informację dotyczącą zwrotu środków wpłacanych przez zawodników w związku z uczestnictwem w ww. zawodach....więcej »
Prawie 7 tys. bezpłatnych zdjęć do pobrania na fotosa.pl...więcej »
Silna stawka rywalizowała w VI edycji DT4YOU MTB Maraton Oborniki. ...więcej »
Już w najbliższą sobotę (27 kwietnia) odbędzie się szósta edycji DT4YOU MTB Maraton Oborniki. ...więcej »
0
Dni
0
Godzin
0
Minut
0
Sekund
POZOSTAŁO DO STARTU
Zapisy na KIDS MTB Maraton Oborniki

 W środę, 3 kwietnia o godz. 17.00 startują zapisy na zawody dzieci i młodzieży, które odbędą w się 27 kwietnia w ramach DT4YOU MTB Maraton Oborniki. Zawody towarzyszące dla młodych kolarzy od lat towarzyszą głównym zawodom dodając tym samym wiele pozytywnych emocji. W zawodach mogą wziąć udział dzieci w wieku 3-7 lat. Limit uczestników wynosi 100 osób. W tym roku organizatorzy postanowili zmienić formę startu oraz zapisów, które można dokonywać do 17 kwietnia. Organizatorami zawodów towarzyszących jest Just a Fit oraz SKS Oborniki.

Zapraszamy dzieci do udziału w imprezie.

Zawody towarzyszące odbędą się tuż przed zawodami głównymi. Start  zawodów zaplanowany został na godz. 9.00. 
 
Biuro zawodów będzie czynne:
  • 27 kwietnia (sobota)  godz. 8.00-8.30 – namiot organizatora w miasteczku
Należy pamiętać, że zapisów do zawodów powinni dokonać rodzice, którzy będą musieli wypełnić formularz zgłoszeniowy, a tym samym wyrażają zgodę na udział nieletniego w zawodach. Ponadto rodzice zobowiązani są do stawiennictwa w biurze zawodów, gdzie dokonają pozostałych formalności w związku z udziałem ich dzieci w zawodach. 
 

Trasa zostanie wytyczona na ulicy Droga Leśna w okolicach startu/mety. 

Szczegółowe informację można znaleźć w załączonym regulaminie zawodów. Informacje dotyczące zawodów można uzyskać u organizatora zawodów SKS Oborniki pod numerem telefonu 735 438 515. 
 
Zapisy KIDS MTB Maraton Oborniki
 
Lista startowa
 
Regulamin Kids MTB Maraton Oborniki
« wstecz
TRASA
WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE