Jeśli startujesz, przeczytaj:  ...więcej »
Organizatorzy obornickiego Maratonu przygotowali  również zabawę dla dzieci w wieku 3-6...więcej »
22 kwietnia 2023 odbędzie się kolejna edycja DT4YOUMTB Maraton Oborniki 2023. ...więcej »
Już za niespełna trzy tygodnie odbędzie się kolejna edycja DT4YOU MTB Maraton Oborniki. ...więcej »
0
Dni
0
Godzin
0
Minut
0
Sekund
POZOSTAŁO DO STARTU
Zaczynamy odliczanie do startu…

Już w najbliższą sobotę (27 kwietnia) odbędzie się szósta edycji DT4YOU MTB Maraton Oborniki.

Na liście startowej jest 801 uczestników, którzy wystartują na trzech wybranych przez siebie dystansach: Turystyczny ok.10 km, MINI ok.38 km, MEGA ok. 65 km. Warto zaznaczyć, że regulaminowy limit uczestników został osiągnięty miesiąc przed startem zawodów. Informujemy, że nie ma już możliwości przepisywania pakietów startowych oraz dopisania się do listy startowej również w dniu zawodów. Więcej informacji znajdziecie w zamieszczonym poniżej informatorze zawodów.

Biuro zawodów podobnie jak w roku ubiegłym znajdować się będzie w hali Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej 88. Pakiety będzie można odbierać w piątek (26 kwietnia) w godzinach 17.00 do 19.30 oraz w dniu zawodów (27 kwietnia) w godzinach 7.00- 9.30.
 
Istnieje możliwość odbioru pakietu przez inną osobę. W tym celu zawodnik powinien pobrać i wydrukować oświadczenie, które znajduje się na jego indywidualnym profilu. Takie oświadczenie podpisane przez zawodnika może być przekazane innej osobie, która w imieniu zawodnika może odebrać pakiet startowy. Nie będą akceptowane żadne inne upoważnienia. 

 

Organizatorzy pragną zwrócić uwagę mieszkańcom Obornik, szczególnie okolic ul. Droga Leśna (na wysokości boisk Orlik), że w czasie trwania zawodów pomiędzy godziną 8.00 a 14.30 niektóre odcinki ulicy będą zamknięte dla ruchu kołowego.
 
INFORMATOR DT4YOU MTB Maraton Oborniki 2019
« wstecz
TRASA
WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE