Jeśli startujesz, przeczytaj:  ...więcej »
Organizatorzy obornickiego Maratonu przygotowali  również zabawę dla dzieci w wieku 3-6...więcej »
22 kwietnia 2023 odbędzie się kolejna edycja DT4YOUMTB Maraton Oborniki 2023. ...więcej »
Już za niespełna trzy tygodnie odbędzie się kolejna edycja DT4YOU MTB Maraton Oborniki.   Podobnie jak w latach poprzednich zawody cieszą się dużym zainteresowaniem. Ustalony limit został osiągnięty już kilkanaście dni temu. Dodatkowe bonusy na liście również rozeszły się w tempie ekspresowym. W chwili obecnej...więcej »
0
Dni
0
Godzin
0
Minut
0
Sekund
POZOSTAŁO DO STARTU
Ważne informacje!

Już za niespełna trzy tygodnie odbędzie się kolejna edycja DT4YOU MTB Maraton Oborniki.

 

Podobnie jak w latach poprzednich zawody cieszą się dużym zainteresowaniem. Ustalony limit został osiągnięty już kilkanaście dni temu. Dodatkowe bonusy na liście również rozeszły się w tempie ekspresowym. W chwili obecnej organizatorzy nie mają możliwości przyjmowania kolejnych zgłoszeń. Wynika to między innymi z ustaleń poczynionych pomiędzy organizatorami oraz służbami zabezpieczającymi zawody. Informujemy, że w dniu zawodów nie będzie również możliwości zdobycia pakietu startowego.

Jedyną drogą wzięcia udziału jest tzw. odkupienie pakietu od osoby zapisanej. Jednocześnie informujemy, że przepisanie pakietu na inną osobę możliwe jest do dnia 18 kwietnia do godziny 12.00. Po tym terminie organizatorzy nie będą przyjmować zgłoszeń dotyczących zmian na listach startowych.
W najbliższych dniach zostanie przedstawiony harmonogram pracy biura zawodów oraz szczegóły dotyczące zawodów dla dzieci.

« wstecz
TRASA
WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE