Prawie 7 tys. bezpłatnych zdjęć do pobrania na fotosa.pl...więcej »
Silna stawka rywalizowała w VI edycji DT4YOU MTB Maraton Oborniki. ...więcej »
Już w najbliższą sobotę (27 kwietnia) odbędzie się szósta edycji DT4YOU MTB Maraton Oborniki. ...więcej »
W tym roku trasa jest dość mocno przeorganizowana, jest wiele elementów z poprzednich edycji, których nie mogło zabraknąć jak: ▪️ Rynna  ▪️ widokowy Trawers  ▪️ zjazd z Wieży oraz singiel lotnisko   Na Wieżę będziemy wjeżdżać dwa razy - pierwszy raz już na 8. km. Nie zabraknie oczywiście...więcej »
0
Dni
0
Godzin
0
Minut
0
Sekund
POZOSTAŁO DO STARTU
Garść informacji o trasie

W tym roku trasa jest dość mocno przeorganizowana, jest wiele elementów z poprzednich edycji, których nie mogło zabraknąć jak:

▪️ Rynna 
▪️ widokowy Trawers 
▪️ zjazd z Wieży oraz
singiel lotnisko

 

Na Wieżę będziemy wjeżdżać dwa razy – pierwszy raz już na 8. km. Nie zabraknie oczywiście piachu, choć wszystko zależy od aury. Leśnych ścieżek będzie jeszcze więcej niż w poprzedniej edycji. Od startu poza góreczką na 3 km jest 7 km rozjazdu, miejscami dość szerokiego. 

 

Trasa MINI ma ok.38 km i ok 560 m w pionie, MEGA jedzie dwie pętle tej samej trasy na dystansie ok. 65 km i ok. 1000 m w pionie. Rozjazd dystansów znajduje się na ok. 30 km – dystans MINI zjeżdża w lewo w kierunku mety, MEGA – jedzie prosto. 

 

Bufety znajdują się na 18 i 29 km. Trasa wyścigu MEGA i MINI będzie oznaczona znakami niebieskimi i pomarańczowymi  (lecz kolor nie ma żadnego znaczenia, znaki pomarańczowe są znakami rezerwowymi i nimi uzupełniamy uszkodzone). 

Znaki z wykrzyknikami oznaczają miejsca gdzie należy zachować ostrożność i dystans między zawodnikami, na piaszczystych zjazdach mogą się zdarzyć różne historie zwłaszcza wśród zawodników mniej doświadczonych. Trasa TUR będzie oznaczona znakami czerwonymi. 

« wstecz
TRASA
WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE