Do zapoznania, do pobrania! ...więcej »
W związku z odwołaniem zawodów DT4YOU MTB Maraton Oborniki, Obornickie Centrum Sportu przedstawia informację dotyczącą zwrotu środków wpłacanych przez zawodników w związku z uczestnictwem w ww. zawodach.   DT4MTB Maraton Oborniki - ODWOŁANY!   W związku z aktualną sytuacją oraz trudnymi do przewidzenia prognozami...więcej »
Prawie 7 tys. bezpłatnych zdjęć do pobrania na fotosa.pl...więcej »
Silna stawka rywalizowała w VI edycji DT4YOU MTB Maraton Oborniki. ...więcej »
0
Dni
0
Godzin
0
Minut
0
Sekund
POZOSTAŁO DO STARTU
Maraton odwołany. Informacja o zwrocie wpisowego!

W związku z odwołaniem zawodów DT4YOU MTB Maraton Oborniki, Obornickie Centrum Sportu przedstawia informację dotyczącą zwrotu środków wpłacanych przez zawodników w związku z uczestnictwem w ww. zawodach.

 

DT4MTB Maraton Oborniki – ODWOŁANY!

 

W związku z aktualną sytuacją oraz trudnymi do przewidzenia prognozami dotyczącymi rozprzestrzeniania się koronawirusa informujemy, że planowane na dzień 25 kwietnia zawody DT4YOU MTB Maraton Oborniki nie odbędą się. W chwili obecnej organizatorzy nie są w stanie określić czy maraton odbędzie się w innym terminie. Jeżeli zaistnieje taka sytuacja, która umożliwi ponowne rozpoczęcie przygotowań do maratonu, niezwłocznie wszyscy zainteresowani zostaną powiadomieni. Opłaty startowe dokonane przez zawodników, którzy do tej pory zapisali się, zostaną zwrócone na rachunek bankowy z którego opłata została dokonana. 

 

INFORMACJA

na temat zasad dokonywania zwrotu opłat startowych uiszczonych w związku z udziałem w zawodach pn. DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI

 

W związku z odwołaniem w dniu 20 marca 2020 roku zawodów pn. „DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI” z powodu zagrożenia zakażenia się wirusem Sars-CoV-2 (powodującym chorobę CoViD-19) Obornickie Centrum Sportu uprzejmie informuje, że opłaty startowe za udział w rzeczonych zawodach zostaną zwrócone w terminie jednego miesiąca od dnia opublikowania niniejszej informacji – wszystkim osobom, które uiściły ww. opłatę na rachunek bankowy z którego dokonały one wpłaty.

 

W przypadku nie otrzymania zwrotu opłaty startowej w zakreślonym powyżej terminie prosimy o kontakt pod numerem 61 2960906 bądź mailowo pod adresem: ocs@oborniki.pl

 

Jednocześnie informujemy, że postanowienia działu XI ust. 3 regulaminu DT4YOU MTB Maraton Oborniki z dnia 25 kwietnia 2020 roku nie znajdują w związku z powyższym zastosowania.

 

« wstecz
TRASA
WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE